PRO ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY

Kdo se po dlouhou dobu s tématem zahradničení setkává, se dříve či později setká zkušenosti, jak nepříjemné to je, když první těžší břemeno rozbije stopku na nářadí nebo propojení mezi různými materiály.

Zvláštní požadavky na lesnictví, zahradnictví a terénní úpravy vyžadují nástroje, které zaručují dlouhou životnost.

ESTETICKÝ A ODOLNÝ PO CELÝ ŽIVOT

Matice a šrouby při výrobě našich nástrojů jsou výhradně z vybraných materiálů. Stabilní kovové součásti jsou vyrobeny z kvalitní švédské oceli s různými stupni tvrdosti. To má tu výhodu, že některé části jsou velmi tvrdé, a proto extrémně stabilní, zatímco jiné přispívají k odolnosti tím, že jsou pružnější a tím tlumí tvrdé nárazy.

Kromě toho je materiál dobře hněten během kování a zhutnění struktury, což zvyšuje pevnost. Zpracováním při velmi vysoké teplotě lze dosáhnout požadovaných změn tvaru bez velkých ztrát materiálu.

KVALITA VYROBENÁ V NĚMECKU

V našem kovárně je vše zpracováno ručně a důkladně zkontrolováno. Standard, který nám poskytuje celoživotní záruku na vady materiálu nebo zpracování. Protože naše tvrzení spočívá v kombinaci nejvyšší kvality s širokou škálou produktů.

NÁSTROJE PRO GENERACE

V naší kovárně vytváříme pomocí ruční řemeslné práce nástroje, které jen nekupujete. Získáte je. Investujte do toho. Protože následně po desetiletí doprovázejí sezónní zahradní život - a jsou stále připraveny pro další generaci zahradníků.

Každý z našich nástrojů se zrodil z horkých pramenů modrého plamene, síly kovacího kladiva a absolutní vůle vyrábět nic než pevnou kvalitu.