Kdo jsme?

Krumpholz_Standort

Rodinné vlastnictví od roku 1799

Udělejte si chvíli pro tento obrázek. Ukazuje vám tradiční Guttenberger Hammer. Známá kovárna v Frankoniánském lese, jejíž tradice se dostává až do středověku. Od roku 1799 je majetkem rodiny Krumpholz. Předává se znovu a znovu od otce k synovi, sedm generací života a práce jako kováři od té doby - až do dneška.

Naše bohaté zkušenosti, které se dědí v rodině Krumpholzů dovedli to, že naše výrobky dodnes dosahují nejvyšší kvality v Evropě!

Z generace na generaci

Můžeme se podívat zpět na dlouhou historii a kovářskou tradici. Soudržnost a rodinný život vždy charakterizovali majitele kovárny Gutenberg Hammer. V současné době spolupracují tři generace: děda George (narozený 1937), jeho vnuk Georg Claus (1989), syn Claus (1965) spolu s ženou Elke.
familie_krumpholz

8 generací rodinyKrumpholz

Tohle jsme my

Matouš Chlebiš
Produktový manažer

Ocenění

krumpholz_werkzeuge_auszeichnungen_germanbrandaward2017

GERMAN BRAND AWARD - VÍTĚZ 2017

Ocenění v kategorii „Industry Excellence in Branding“ se uděluje za vynikající výsledky v oblasti brandingu a úspěšné strategie značky v průmyslu - v našem případě řízení značky v oboru zahradnické nářadí byla výborná.
rat_fuer_formgebung_sign

RAT FÜR FORMGEBUNG 2017

Německá konstrukční rada je jmenována německým ministerstvem designu a vybranou porotou. Máme radost, že jsme součástí tohoto elitního kruhu, který zahrnuje Adidas, Bosch a Porsche.
krumpholz_werkzeuge_auszeichnungne_markendesjahrhunderts

Marken des Jahrhunderts

Inovační a udržitelné nástroje, které stanovily standardy z hlediska technologie, zpracování a funkční estetiky, byly základem pro začlenění značky Krumpholz do "špičkové třídy německých obchodních značek". Zde byla značka Krumpholz jedinou společností v oblasti zahradnictví, lesnictví a nářadí, která byla nedávno nominována a oceněna.
krumpholz_werkzeuge_auszeichnungen_innovationspreis (1)

INNOVATION AWARD Z OKRESU KULMBACH

Byli jsme poctěni cenou za inovace v okresu Kulmbach. Cena byla udělena za významné inovace a práci v kovářství, čím reprezentujeme náš okres daleko za hranicemi.